O nas

Ładuję...

O nas

Sklep internetowy mercado.pl został stworzony z myślą o rodzinnych tradycjach i ekologicznych rozwiązaniach. Stworzyliśmy miejsce, w którym właśnie ekologia i rodzina to wartości nadrzędne, którymi pragniemy podzielić się z naszymi klientami oraz towarzyszyć im każdego dnia podczas zwykłych czynności, a jednocześnie zadbać o bliskich i rodzinę.

 

Dlaczego ekologiczne produkty są dla nas ważne?

Eko produkty do domu są coraz bardziej popularnym sposobem na wprowadzenie i zastosowanie ekologicznego stylu życia i trendu zero waste do domowego zaplecza. Dbanie o środowisko i jego kondycję jest przyszłością Matki Ziemi, dlatego to bardzo istotne, aby produkty z materiałów naturalnych otaczały nas na co dzień.

 

Definicja produktów ekologicznych jest dla nas jasna - prosto, minimalistycznie i naturalnie! Staramy się sprostać wszelkim wymaganiom konsumenckim w tym obszarze, dlatego oferujemy produkty od solidnego producenta.

 

Żywność ekologiczna, którą również znajdziecie pośród naszych propozycji produktowych, zyskała wielkie uznanie klientów, ze względu na zdrowotne właściwości składników, np. mąka żołędziowa, która zawiera kluczowe dla zdrowia składniki mineralne, tj. potas, wapń, magnez. Produkty ekologiczne komponujemy w oryginalne kosze prezentowe na każdą okazję.

 

Sklep ekologiczny online ma na celu zwiększenie świadomości społecznej na temat korzyści płynących z wymiany sztucznych produktów na produkty ekologiczne, naturalnego pochodzenia. Razem możemy więcej, a ekologia jest przyszłością nas wszystkich.

 

Dlaczego rodzina to nasza wartość nadrzędna?

Rodzina jako wartość ściśle łączy się z ekologiczną ideą. Prozdrowotne produkty żywnościowe, ekologiczne rozwiązania użytku codziennego i wiele innych propozycji naszego sklepu internetowego są powiązane z bezpieczeństwem, zdrowiem, samopoczuciem członków rodziny, która jest nadrzędną wartością dla zdecydowanej większości społeczeństwa. Chcemy być częścią tej rodzinnej tradycji, dlatego oferujemy produkty najwyższej jakości.