restaurant
tapas

PL | EN

FRANCHISE (PL)

Mercado poszukuje zdecydowanych partnerów, chętnych do prowadzenia swojej własnej restauracji pod naszą marką. Poniżej znajdziesz wszystkie informacje które musisz wiedzieć zanim zostaniesz naszym partnerem.

Sukces po hiszpańsku?

Od momentu otwarcia w Gdańsku w 2012r , restauracja zyskała ogromną popularność wśród mieszkańców miasta.  Przez niemal 3 lata działalności wypracowano sprawdzone mechanizmy funkcjonowania nowoczesnej hiszpańskiej restauracji które w połączeniu ze starannie opracowaną identyfikacją wizualną są kluczowe do osiągnięcia sukcesu w prowadzeniu własnej placówki przez franczyzobiorcę.

Wprowadzanie na rynek nowoczesnych rozwiązań zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem. Nie zawsze koncepty dobrze funkcjonujące zagranicą, bądź takie które po prostu nie są popularne, sprawdzają się lokalnie. Tak samo jest z kuchnią hiszpańską która sama w sobie nie jest akceptowalna w swojej oryginalnej formie,  w przeciwieństwie do kuchni włoskiej, czy chińskiej. 

Stała obserwacja opinii naszych gości, wielokrotne adaptacje karty, oraz procedur pozwoliły nam wypracować idealną równowagę potrzebną do osiągnięcia sukcesu w prowadzeniu restauracji.

Dlaczego Mercado?

Mercado to przykład nowoczesnej restauracji fast casual, oferującej najwyższej jakości posiłki i świetną obsługę kelnerską. Przy zachowaniu jednocześnie nie zobowiązującej atmosfery idealnej zarówno podczas biznesowych lunchów jak i spotkań z przyjaciółmi zapewniamy przestrzeń dla wielu wymagających typów klientów.

Ogromny wpływ na zbudowanie ciepłej i nowoczesnej atmosfery ma otwarta cześć produkcyjna. Stworzenie otwartej kuchni to wielkie wyzwanie które zrealizowane we właściwy sposób jest ogromną wartością dodaną.  

Wyobrażasz Sobie to wszystko w twojej restauracji? Widzisz Siebie jako gospodarza nowoczesnego miejsca, tworząc wspaniałą atmosferę i witając swoich gości tak jak byś witał swoich przyjaciół? Jeśli tak to Ciebie szukamy a razem jesteśmy wstanie to osiągnąć. 

Co oferujemy?

 

Ponadto Mercado przez cały czas obowiązywania umowy z franczyzobiorcą odpowiada za modyfikacje i wdrażanie menu i receptur, monitorowanie cen zakupu surowców poprzez zamówienia grupowe, wybór dostawców, oraz  ustalanie cen w karcie.

Wygląda nieźle? Jeśli widzisz Się w roli restauratora i chcesz prowadzić swoje Mercado napisz do nas na  adres: lukasz.matras@mercado.pl